Лунатик-марнотратник або як чоловік уві сні потратив чималу суму

Чоловік випив снодійне і ліг спати, а вранці виявив, що посеред ночі він… замовив через інтернет велику рогату тварину вартістю майже в $ 3000.
Живого яка чоловік замовив через інтернет, сплативши покупку банківською картою, але як це все відбувалося – він не пам’ятає, оскільки в цей час він міцно-преміцно спав. Прокинувшись на свіжу голову він узявся виправляти свою помилку. Звернувшись у банк йому вдалося скасувати замовлення.
Про такий незвичайний випадок лунатизму повідомив друг “любителя тварин” на сайті Reddit.Yak_1 “Упевнений, вам би всім хотілося, щоб вони доставили мені яка, але: а) моя сім’я вигнала б мене на вулицю стусанами під зад. Гірше, ніж стати бездомним, може бути лише стати бездомним власником яка; б) мій бігль Люсі зійшла б з розуму; в) я астрофізик, а не Барон Мешкіденег фон Богатийхрен, так що я не можу витратити $ 3 000 просто для того, щоб порадувати інтернет”, – написав горе-покупець на своїй сторінці в Facebook.
Уранці, побачивши у своєму комп’ютері листа з підтвердженням замовлення, чоловік спробував скасувати замовлення, але зробити це йому вдалося не через сайт продавця, а через банк, карткою якого він оплатив покупку.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *