Унікальна фауна Папуа-Нової Гвінеї: нові видів рослин і тварин виявлені нещодавно

Кілька років тому понад 200 нових видів комах, земноводних, рослин та інших тварин було виявлено у віддаленому районі в глибині тропічного лісу в горах Папуа-Нової Гвінеї.
Дослідження стало частиною двомісячної експедиції за програмою Conservation International’s Rapid Assessment. Програма спрямована на виявлення нових біологічних видів у маловідомому середовищі.
Тут показано окремі з нових видів, які вчені виявили під час подорожі.
Танцюристи Папуа-Новій Гвінеї, що виступають в костюмах для церемоній:papua_1 (1)Так, у ході експедиції були виявлені більше 20 нових видів жаб
Мешкаючи в лісі на висоті майже 30 м від землі, цю жабу частіше можна почути, ніж побачити. Вночі самці цього виду голосно квакають. Це єдина фотографія жаби, яку вдалося зробити дослідникам. papua_2Оскільки вчені не змогли визначити будь-яких близьких родичів цього виду, то вони вважають, що ця миша є представником абсолютно нового роду.
Живучи на висоті майже 1,5 км над рівнем моря, цей гризун, імовірно, використовує свій хвіст і різці для копання грунту.papua_3Серед 42-х виявлені коників, учені ідентифікували 20 нових видів, у тому числі й зразок показаний на фотографії нижче.
Цей розовоокий коник харчується квітами, що ростуть на деревах у лісах Папуа-Нової Гвінеї.papua_4Помаранчевий павук, знайдений у горах Nakanai Нової Англії, є лише одним із чотирьох нових видів.papua_5Ця мураха належить не лише до нового виду. Вона настільки відрізняється від інших, що це, можливо, зовсім новий рід.
Мурашник мешкає на висоті майже в 1,5 км над рівнем моря у кроні дерев, що робить його недоступним для вивчення.papua_6Хоча цю летючу мишу була відкрито раніше, про неї досі мало відомостей. Їй ще навіть не дали назви!
Дослідники вважають, що ця тварина живе на пагорбах.papua_7Як і кажана цього хвостатого опосума було теж відкрито раніше, але теж ще немає назви.
Структура його язика така, що ймовірно він харчується їжею, що містить нектар.

papua_8 Цей Rhododendron був настільки помітним, що дослідники без жодних вагань віднесли його до нового виду.
Як така рослина могло залишатися невідомим стільки часу?papua_9Оскільки ця територія Папуа-Нової Гвінеї ще погано вивчена, то мало що відомо навіть про ті види рослин і тварин, які трапляються тут доволі часто, не кажучи вже про тих, які добре маскуються.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *