Яка вона “дорога в школу”: твір, який підірвав інтернет

«Коли я йду в школу, я не дивлюся на всі боки, тому що дивитися нема на що.
Дорога займає 15 хвилин. Я йду по вузькими, слизькими доріжками, йду повз магазин «Пятірочка» і повз його величезний смітник, потім повз ще один смітник, що стоїть біля житлових будинків. Він красується прямо посередині дороги, і він завжди завалений і завжди димить.
doroga_v_shkoluЯ проходжу двір школи №682, обходжу групи мам, які курять і голосно обговорюють школу. Повз мене проходять двірники з лопатами, від яких я ухиляюся, щоб не зачепили, поспішають діти з величезними рюкзаками і гуляють коти. Вони веселі і красиві. Восени вони були кошенятами. Мені цікаво спостерігати, як вони ростуть.
Набундючені голуби “засідають” на проводах і, напевно, обговорюють, чи все в порядку. Іноді я бачу мертвих голубок і плачу.
Мені не подобається дорога в школу. Мені подобається дорога зі школи, особливо в п’ятницю. Я не помічаю нічого поганого. Я бачу веселих дітей, прекрасне в будь-яку погоду небо над головою і чудові доріжки, чудові дитячі та спортивні майданчики, будівельні крани, що не перестають працювати, і птахів у небі!»

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *