Голлівудська зірка, у якої немає особняка

Він народився в проблемній родині: батька заарештували за продаж наркотиків, коли Кіану було 12 років, а мати була стриптизеркою. Його сім’я переїхала до Канади, де у нього було кілька прийомних батьків. Він бачив, як помирає його дівчина. Вони планували зіграти весілля, але дівчина розбилася в автокатастрофі. За деякий час до смерті у дівчини Кіану був викидень і вони втратили дитину. Тепер Кіану боїться серйозних стосунків і не замислюється про дітей. Він – єдина голлівудська зірка, у якої немає особняка. Він каже: «Я живу у звичайній квартирі й усе у мене під рукою, я не бачу сенсу в придбанні будинку, який буде напівпорожнім». Його кращий друг River Phoenix помер від передозування наркотиками. У той же час батька Кіану заарештували за продаж наркотиків. Його молодшої сестра захворіла на лейкемію, і він пожертвував 70% свого гонорару від «Матриці» на лікування сестри й у фонд боротьби з лейкемією в госпіталі, у якому вона перебувала. Зараз вона одужала.
Kianu_RivzНа один зі своїх днів народження він купив собі всього лише кекс, присів у парку і їв його. Всім фанатам, які проходили повз і віталися з ним, він пропонував відкусити шматочок його кексу.
У нього немає модних шмоток, у нього немає охорони. Коли його запитали: «Чому він сумний», він відповів: «Вам потрібно бути щасливим, щоб жити, а мені не потрібно …».

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *