На Буковині розцвіло тюльпанове поле

На Буковині розцвіло тюльпанове поле. Найрізноманітніші сорти тюльпанів червоного, білого, жовтого, рожевого та бузкового кольорів розцвіли на полі в буковинському селищі Лужани на Кіцманщині. Виростив красу підприємець Олександр Стратійчук. Чоловік доглядав за квітами майже рік: спершу готував землю, виносячи каміння, розпушуючи грунт, а згодом садив квіти.

тюлпан 2

– Раніше вирощував тюльпани в селі Мамаївці, пізніше мусив перейти в інше місце. Хотів знову ж таки орендувати поле біля траси в Мамаївцях, яке заросло кущами. Та наштовхнувся на супротив зі сторони місцевих депутатів, – розповідає підприємець Олександр Стратійчук. – А про землю для тюльпанового поля в Лужанах домовився за кілька годин. Майже місяць працював над тим, щоби підготувати грунт для вирощування цих квітів.

тюльпа 3

Тюльпани ростуть за кольорами вузькими смужками вздовж поля. Поміж цих смужок залишили невеликі доріжки. Прямуючи ними, пан Олександр та його помічники щодня оприскують квіти від шкідників.

тюльпан 5

– Цього року засадили тюльпани на площі 0,8 гектарів, – каже чоловік. – Наступного року планую збільшити площу майже вдвічі. Буде ще гарніше.
тюльпан 7

Олександр Стратійчук продаватиме цибулини своїх тюльпанів лише восени. Як розповів, їх можна буде купити, починаючи від серпня. Зараз тюльпанами можна лише милуватися.

тюльпан1

Сезон відвідин тюльпанового поля відкрили 13 квітня. Грядки з квітами огородили червоно-білою стрічкою, а при дорозі бігає цуценя, яке до всіх ластиться. Заходити за огорожу не дозволяють, щоб не зіпсувати цвітіння.
Квітнутимуть тюльпани ще всього-на-всього два тижні.

тюльпан 6
– Якщо ж протримається висока температура повітря — понад 30 градусів, то вже за тиждень тюльпани зів’януть, – зуважує підприємець.

Вартість входу на тюльпанове поле:
Для дітей від шести до 12 років — п’ять гривень;
Для дорослих — 10 гривень;
Діти до шести років та пенсіонери можуть милуватися тюльпановим полем безкоштовно.

тюльпан 8
Як доїхати?

Тюльпанове поле знаходиться біля колишнього військового аеродрому в селищі Лужани Кіцманського району. Туди веде дорога від закинутої військової частини, що знаходиться вздовж основної траси.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *