Водіям на замітку: чому не варто довіряти навігатору!

Власники автомобілів часто потрапляють у досить курйозні ситуації: це і безглузді аварії, і у зв’язку з неточністю навігатора, який має властивість постійно заводити до дуже цікавих місць.
Пропонуємо вашій увазі добірку з 20 фотографій, зібрану WuzzUp, на яких показана вся правда справжнього призначення навігаторів.
1. Не секрет, що найбільшу небезпеку навігатор виявляє під час заміських поїздок.mashini-lol-12. Тут запросто можна на половині шляху опинитися ось у такому стані в чистому полі.mashini-lol-23. Чи в такому.mashini-lol-34. Причому навігатору абсолютно байдуже їдете ви лісом …mashini-lol-45. Чи по скелях. Він поведе вас своїм, тільки йому відомим маршрутом.mashini-lol-56. Буде просто чудово, якщо на цьому маршруті не буде ось таких перешкод, наприклад.mashini-lol-67. Чи звичайних залізничних шляхів.mashini-lol-78. А найсумніше, що від шкідливих порад навігаторів не застрахований ніхто, ні мотоциклісти …mashini-lol-89. Ні велосипедисти …mashini-lol-910. … ні навіть яхтсмени. Будьте обережні з навігатором.mashini-lol-1011. А інакше можна потрапити ось у таку халепу. І куди далі?mashini-lol-1112. Втім, така історія ще гірше.mashini-lol-1213. Але навіть у місті навігатор здатний поставити в глухий кут будь-якого. Ось, що може трапитися, якщо занадто різко повернути праворуч.mashini-lol-1314. «Я просто їхав весь час прямо, як мені говорив навігатор» – залізне алібі.mashini-lol-1415. Зрізати шлях по дахах? Не питання.mashini-lol-1516. Головне потім не виїхати ось так з іншого боку будинку.mashini-lol-1617. Або що ще гірше – з іншого боку дерева.mashini-lol-1718. Продовжуйте рух ще 200 метрів униз.mashini-lol-1819. Тепер ще два кілометри прямо на поромі.mashini-lol-1920. Ви прибули в місце призначення, можете кинути якір.mashini-lol-20

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *