Школяреві пощастило отримати у подарунок… порноактрису

16-річний московський школяр Руслан Щедрін отримав незвичайний подарунок. gejmer Юнакові пощастило і він став 100-тисячним відвідувачем сайту, на якому продається зброя для комп’ютерних ігор, і в подарунок отримав місяць проживання з порнозіркою в одному з готелів Москви. Судячи з усього, хлопець шалено зрадів такому бонусу.
«Спочатку я не повірив, але коли зрозумів, що це правда, то подякував сайту. Я був у нестямі від радості. Друзі теж раді за мене, деякі навіть заздрять. Я її бачив, мені все сподобалося – у неї хороші розміри. Дуже чекаю нашої зустрічі», – розповів хлопчина журналістам.
Втім, мама підлітка такому подарунку не дуже зраділа. Жінка вважає, що зустріч її сина з актрисою фільмів для дорослих остаточно відірве її сина від навчання, який тепер багато грає в комп’ютерні ігри: «Я категорично проти, у нього зараз іспити, навчання – який місяць із порнозіркою? Нехай 100 тисяч дають, ми будемо раді. Приз – це добре, але не такий. Як їм таке могло прийти в голову? Він і так цілими днями грає, зброю купує».gejmer_2В інтерв’ю одному з телеканалів порноактриса розповіла, що готова прислухатися як до бажань школяра, так і до думки його батьків. За необхідності вона навіть буде зустрічати його зі школи після уроків. «Я собі уявляю, що ми будемо ходити в кіно, подорожувати. Для початку нам треба зустрітися, а потім вже ми вирішимо, що нам обом буде цікаво», – розмірковує дівчина. Вона додала, що якщо Русланові буде некомфортно в готелі, він може залишитися вдома.
Перша зустріч відбулася 10 березня. Дівчина познайомилася з родичами підлітка й обговорила плани подальших зустрічей протягом місяця. Порноактриса, на диво, була тепло прийнята, а мати, яка спочатку була проти, погодилася на зустрічі Катерини Макарової з її сином.
Перше побачення Руслана із зіркою дорослого кіно пройшло за комп’ютерними іграми, у яких він обіграв свій приз, і дівчині довелося випити склянку кумису. Надалі пара має намір зустрічатися після школи, відвідувати культурні заходи і просто гуляти (вже ходили в кіно). За словами організаторів, ніякого інтиму між школярем і порнозіркою не передбачено. Весь цей час Катерина Макарова буде жити в готелі неподалік від будинку Щедріних.gejmer_4Приз описує свої емоції як “дуже незвичайні”. За словами Катерини, вона почувається “скромною дівчиною”, а також що вона старша від Руслана. Щодо спільного проживання, то школяр сам вирішив не жити в готелі з порнозіркою, оскільки вдома йому звичніше.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *