Неймовірна подорож та… важка праця між яскравими фотосесіями

Вони кинули роботу і почали подорожувати по світу, але…
Молоді закохані Шанель Картелл і Стіво Дірнбергере одного разу вирішили кинути роботу і відправитися в подорож по всьому світу. Вони створили свій блог під назвою «How far from home», у якому у фотографіях розповідають про своє захоплве і повне задоволення життя. Але недавно пара вирішила поділитися своїм головним секретом — неприємними аспектами від таких мандрівок.
Раніше Шанель і Стіво працювали в рекламному агентстві.

podorog_2 Їх теперішні фотографії виглядають дуже здорово!
Споглядаючи перші знімки цієї пари багато їм заздрять. Ще б пак! Хто б відмовився жити безтурботним життям і кожного дня відчувати неймовірно яскраві емоції? Але насправді все не так добре, як здається.
Дівчина зізналася, що в перервах між яскравими фотосесіями їм зі Стіво доводиться важко працювати. Молоді люди вже вимили сотні туалетів, розкидали не один центнер гною і проклали кілька десятків метрів асфальту. Крім того, мандрівникам доводилося збирати собачі екскременти, полірувати келихи в ресторанах і розставляти продукцію у величезних супермаркетах.podorog_3

podorog_4 Можливості для підробітку вони шукають в Інтернеті. І, як ви розумієте, зароблених ними грошей вистачає тільки на найнеобхідніше — про жодні розкоші навіть не йдеться.
Раніше, до своїх подорожей по світу, Стіво і Шанель жили відносно спокійним, але безбідним життям. Однак ні хлопець, ні дівчина не хочуть до нього повертатися. Зараз вони щасливі і в повній мірі насолоджуються свободою.podorog_5

podorog_6

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *