Язик до Книги рекордів Гіннеса доведе…

Усіх природа наділяє якоюсь певною відмінною від усіх особливістю. Адріану Льюїс, якій нещодавно виповнилося лише 18, природа наділила незвичайним подарунком — дуже-дуже довгим язиком! yazyk_1Дівчина навіть замахнулася на світовий рекорд.
Язик Адріани справді великий — завдовжки 10,16 см.yazyk_2Завдяки своїй особливості дівчина вже в 13 років потрапила на сторінки журналу найдивовижніших речей зі всього світу. yazyk_3 Наразі вона мріє потрапити в Книзі рекордів Гіннеса. І це їй цілком під силу.yazyk_4

yazyk_5Адріана легко може лизнути власний лікоть, що для звичайної людини є неможливим! yazyk_7 А допомагаючи собі рукою, вона навіть може торкнутися кінчиком язика своєї нижньої повіки!yazyk_8Мати занадто довгий язик — далеко не найприємніше в житті, оскільки в школі Адріані довелося терпіти знущання однокласників.
Зараз дівчина знімає відео, у яких демонструє свою особливість, і викладає їх на YouTube.

На сьогодні офіційним рекордсменом за довжиною язика вважається 23-річний американець Нік Стоберл, довжина язика якого 3,97 дюйма, або 10,08 см. Проте Адріана намір довести, що її язик усе-таки довший.

yazyk_stoeberl_2

Див. також: Язик рекордсмена Ніка — найдовший у світі

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *