«Загублений світ» виявлено у китаї

Незважаючи на надшвидкий “семимильними кроками” поступ цивілізації, на планеті й досі є купа місць, де людина може відчувати себе як на іншій планеті. Ось наприклад нове відкриття, яке зробили в минулому році в Китаї.
misce_9

misce_1

misce_2Майже 100 гектарів пишної рослинності було виявлено на дні глибокої печери в гірському районі провінції Хубей, що у центральному Китаї.
«Загублений світ», розташований у печері на глибині 950 футів під землею, був прихований від очей людей багато десятиліть. У минулому, це місце використовувалося для звалища сміття, і цю дивовижну екосистему булоа знайдено лише після того, як працівники спробували її очистити.misce_3

misce_4

misce_5 З огляду на те, що єдиним способом потрапити всередину печери є спуск вниз, це означає, що ніхто не був там, протягом багатьох років. Сонячне світло і вода потрапляли на закриту територію через широкий отвір, що дозволяло унікальній флорі та фауні зростати і розцвітати глибоко під поверхнею. Повністю незалежна екосистема мала природний захист у вигляді стін печери. У «райському» куточку було виявлено квіти, метелики, комахи.
misce_6

misce_7

misce_8

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *