Цікаво: найвища модель у світі

Ось як виглядає найвища модель у світі. Вона вище більшості чоловіків.
У світі модельного бізнесу можна зустріти величезну кількість справді високих дівчат. Тут великим зростом нікого не здивуєш. Однак, є й винятки. Зокрема, фотомодель Еріка Ірвін (працює під псевдонімом Амазонка Ів або Єва Бейбзілла у перекладі «крихітка Годзілла») серед усіх цих високих красунь виглядає як справжній велетень.model11Справа в тому, що зріст 32-річної австралійки, що нині проживає в Каліфорнії, становить 205 см, а вага – 95 кг. Еріка носить 45-й розмір взуття. Вона навіть потрапила в Книгу рекордів Гіннесса як найвища професійна модель.
Не зважаючи на такий нестандартний зріст, дівчина зовсім не комплексує з цього приводу. Більше того, вона змогла перетворити свій недолік у перевагу. Її зріст став своєрідною візитною карткою.
Єва не соромиться позувати і робити фото поруч із людьми невисокого зросту, весь час ходить на величезних підборах і пишається своїми параметрами. modelПопулярність до найвищої в світі моделі прийшла після фотосесії, яка відбулася в 2009 році, для відомого в Австралії чоловічого журналу Zoo Weekly. Красуня з величезним задоволенням позувала поруч з іншою моделлю, «маленького» зросту (162 см). Після виходу цього журналу на Ів і посипалися пропозиції попрацювати моделлю. model1Зі слів моделі, такий ріст дістався їй у спадок від батьків. Єдина проблема, з якою стикається красуня – це пошук взуття відповідного розміру.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *