У джунглях Амазонки знайшли киплячу річку

Арабський учений-геолог Андрес Рузо знайшов киплячу річку, про яку чув легенди з дитинства, в лісах Амазонії. Виявилося, це унікальне природне явище знаходиться в небезпеці.
Учений Андрес Рузо з Південного Методистського університету взявся за пошук незвичайної річки, вода якої кипить настільки сильно, що будь-яка тварина, яке впаде в неї, може моментально зваритися. Тільки дійшовши до серця амазонських лісів, Рузо знайшов те, що шукав.photofacefun_comРічка протяжністю 4 км має індіанську назву Майянтуяку. За легендою в річці зварилися іспанські конкістадори, які вбили останнього правителя імперії інків. Температура її води досягає 100 градусів за шкалою Цельсія, і перебуває в стані постійного кипіння.
Природно, що причину кипіння річки Рузо шукав не у прокляттях давніх богів, а в геологічній особливості місцевості. Він мав рацію в своєму припущенні. З’ясувалося, що Майянтуяку випливає з геотермального джерела з високою температурою.
Однак, разом із неймовірним відкриттям, Рузо дізнався, що річка знаходиться в зоні небезпеки через знищення лісів Амазонки.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *