Китайська бабуся, якій 50 років, шокує своєю молодістю

50-річна китаянка Цинь Лін, стала справжньою зіркою інтернету після того, як дочка виклала її фотографії в мережу, поділилася секретами своєї нев’янучої молодості. babusia_z_Kytaju Цинь Лін у свої 50 – мати двох дітей і вже бабуся. На ювілей дочка замовила для неї фотосесію, а отримані знімки виклала в інтернет. Сяюча краса і молодість цієї жінки викликали справжній фурор. І вона не приховує секрету своєї краси.
Косметична промисловість витрачає мільйони доларів на нові розробки і на рекламні кампанії. Але вся індустрія краси пройшла повз Цинь Лін. Протягом життя у жінки зовсім не було грошей на косметику і засоби догляду за собою. Вона – мати-одиночка ​​і стверджує, що навіть найпростіші огіркові маски були їй не по кишені. Але вона знайшла спосіб піклуватися про себе. Спосіб простий і доступний кожному. babusia_z_Kytaju2Секрет краси Цинь Лін простий: вона спить голою, приймає гарячі ванни, і сама собі робить масаж обличчя за допомогою найпростіших поплескувань.
Спати голяка корисно не тільки на думку прекрасної китаянки. Дані дослідників підтверджують, якщо людина спить без одягу, у неї поліпшується природна терморегуляція й істотно підвищується якість сну. А масаж обличчя покращує кровообіг.
Як не дивно, Цинь Лін самотня, незважаючи на свою красу і молодий зовнішній вигляд. У неї безліч залицяльників. Деякі на 20 років її молодші. Але жінка стверджує, що не шукає інтриг і пригод. Вона сподівається зустріти чоловіка з серйозними намірами, який буде старший за неї.

You may also like...

2 Responses

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *