У Зімбабве красунь змусять клястися на Біблії

Організатори конкурсу краси «Міс Зімбабве» вирішили зобов’язати учасниць давати клятву на Біблії в тому, що дівчата ніколи не брали участі у фото- і відеозйомках в оголеному вигляді.
«Ми вимагаємо чесності від наших королев», – заявив представник оргкомітету Тендай Чирау, передають Новини в Світі з посиланням на All Africa.
Він пояснив, що учасниці змагання будуть давати клятву з Біблією в руках після прибуття на конкурс.
Рішення було прийнято після того, як фіналісток 2014 і 2015 років Табісо Пірі і Емілі Качоте довелося позбавити завойованого в б’юті-змаганні титулу – з’ясувалося, що дівчата раніше знімалися в голому вигляді.
Після події з Табісо Пірі в 2014 році організатори «Міс Зімбабве» стали вимагати від дівчат письмових заяв про те, що вони ніколи не працювали моделями в стилі «ню» (ні професійно, ні аматорськи). Така міра виявилася неефективною: наступна переможниця дала розписку, але згодом була позбавлена ​​звання після того, як колишній друг розмістив її пікантні фото в соціальних мережах.
Тендай Чирау попередив, що переможниць позбавлять усіх призових грошей, якщо обдурять організаторів.
За правилами конкурсу, переможниці не повинні зніматися в оголеному вигляді в професійних або аматорських цілях. Будь-яка поведінка, що кваліфікується як аморальна, є підставою для негайної дискваліфікації і позбавлення звання.
Вибір головної красуні країни в Зімбабве патронує дружина головнокомандувача збройними силами країни. Конкурс проходить в армійському таборі. На фіналі шоу завжди присутні військові. В ході змагання дівчата змагаються в пранні білизни, приготуванні їжі для людей похилого віку та сиріт, грі у футбол, публічних дебатах.
У 2016 році фінал «Міс Зімбабве» відбудеться 16 квітня в столиці Хараре.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *