У штаті Каліфорнія, США, розцвіла “Долина Смерті”

Такого сильного цвітіння в Долині Смерті не спостерігалося вже багато років
Знаменита Долина Смерті (Каліфорнія, США), яка також відома як найспекотніше місце на планеті, в цьому місяці зовсім не здається висушеним марсіанським пейзажем. Навпаки, вона купається в прекрасному морі з жовтих і рожевих польових квітів. Washington Post пише про унікальний за інтенсивністю цвітінні в пустелі.
Співробітники однойменного національного парку зазначають, що такого сильного цвітіння в Долині Смерті не спостерігалося вже багато років. Унікальності явищу додає те, що пустеля є найспекотнішим місцем на планеті – саме тут 10 липня 1913 р. було встановлено світовий температурний рекорд в 56,7 ° C. Також Долина Смерті відома і як найпосушливіше місце у Північній Америці.

Однак у жовтні у Долина Смерті випала небувала як для тутешніх місць кількість опадів – 3,8 см, що близько до річної норми. Можливою причиною таких рясних дощів є вплив Ель-Ніньо, який також викликав дуже дощову погоду в інших частинах Каліфорнії.
Викликані зливами повені призвели до розсіювання насіння квітів по великій території, що також пояснює нинішній унікальний за широтою і щільністю килим.
Доглядач парку Алан Ван Валкенбург зазначає, що таке рясне цвітіння трапляється не частіше ніж раз на десятиліття.

Converted_file_bd6

Converted_file_bd

Converted_file_bd1

Converted_file_bd2

Converted_file_bd3

Converted_file_bd5

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *