Яким буде світ через 100 років?

Група вчених, футурологів, архітекторів і урбаністів представила своє бачення розвитку людської цивілізації в доповіді SmartThings Future Living Report.На їхню думку, до 2116 року людство створить цілі міста, розміщені в підводних «капсулах». Крім того, на поверхні будуть побудовані величезні хмародряпи, кожен з яких також зможе стати окремим містом.
Одним з основних видів транспорту, як вважають автори доповіді, стануть особисті безпілотники. З їхньою допомогою можна буде переміщати цілі житла — наприклад, якщо ви захочете поїхати у відпустку, можна буде це зробити не виходячи з дому.
Вчені сподіваються на подальший розвиток технології 3D-друку, яка, на їхню думку, дозволить не тільки створювати домашні меблі, а й цілі будинки. Також об’ємний друк спростить приготування їжі: можна буде завантажувати страви від кращих кухарів світу й отримувати їх готовими за кілька хвилин.
Через сто років людям не потрібно буде робити ремонту, щоб змінити обстановку в квартирі, — можна буде просто змінити зображення на екранах, що покривають стіни.
До 2116 року людство просунеться далеко вперед у колонізації найближчих небесних тіл — Місяця і Марса.
Деякі пункти прогнозу звучать досить фантастично, проте насправді більшість технологій, необхідних для реалізації всього перерахованого вище, вже освоєно людиною і немає причин припускати, що прогрес на цьому зупиниться. Сучасний світ людині початку ХХ століття також здався б неймовірно фантастичним, хоча, варто зазначити, ніхто з класиків наукової фантастики минулого не зміг передбачити, яким він буде.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *