Неймовірна Нова Зеландія

Нова Зеландія славиться своєю шикарною природою – гейзерами, горами й озерами, лісами і гротами, льодовиками і пляжами. Розвинений екологічний рух дозволяє зберегти всю цю пишність у майже первозданному стані, навіть у районах великих міст.
Ще в Новій Зеландії можна спостерігати за китами, милуватися могутніми фіордами і тисячолітніми льодовиками, бродити затишним Веллінгтоном та гучним Оклендом.
Крім красивої унікальної природи і насиченої «екскурсійки», країна має ще один дуже вагомий плюс в очах певної категорії туристів – заслужене звання батьківщини екстремального та активного туризму. Адреналін у кров викидається навіть від простого перерахування тутешніх розваг: банджі-джампінг – здається, місцеві з пелюшок починають стрибати з різних висот униз головою; далі йдуть скайдайвинг (або просто парашутизм усіляких видів) і планеризм, реп-джампінг (це всього на всього пробіжка вниз по прямовисній скелі або стіні висотної будівлі з прив’язаною до спини мотузкою) і повітряний серфінг, а також зорбінг (катання з гори всередині прозорого кулі) і багато іншого.
Ну а любителі фентезі, безсумнівно, в курсі, що саме в Новій Зеландії проходили зйомки популярної трилогії «Володар кілець». Околиці вулканів Тонгаріро і Руапеху, річки Уікато і містечка Куинстаун досі залишаються місцями паломництва для фанатів фільму.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *