Чудові ідеї: як використати старі банки

Зараз не той час, щоб розкидатися як речами, так і коштами. Тому більшість людей, у яких хоч трохи працює фантазія, намагаються якнайкраще знайти їм застосування. Виявляється, що і бляшані банки – прекрасний матеріал для всіляких виробів! Вдихнути нове життя в непотрібні бляшанки може будь-хто, хто не соромиться власної уяви і творчо підходить до життя.
І замість того, щоб просто викинути старі речі можна придумати щось надзвичайно чудове …
Мені, і мабуть багатьом, подобаються ці вироби не лише своїм оригінальним виглядом … Використовуючи бляшані банки в інтер’єрі, ти допомагаєш навколишньому середовищу, адже вони не розкладаються в природних умовах.
ЩО ЗРОБИТИ З БАНОК
Все, що потрібно для такого стильного декору, – пару старих газет і бляшані банки різних розмірів.
banky_1Дуже вдала композиція з квітами!banky_2
Так робиться зручна подушечка для голок і шпильок!banky_3Надихаюча ідея для зберігання рушників. Я б зобразив їїув синіх тонах …banky_4.1Подібні підставки ніколи не будуть зайвими на столі і в них можна вмістити дуже багато корисних дрібниць!banky_5Обов’язково зроблю такі коробочки для кухні! Чай, кава, крупи, сушені трави – зберігати в них можна що завгодно …banky_6

banky_6.1Небанальні горщики для рослин: добре виглядають на дачній ділянці.banky_7Всі, у кого є діти, таку ідею оцінять гідно!banky_8Ідеальний порядок.banky9Бляшані банки добре впишуться в сучасний інтер’єр. А скільки додаткового місця з’являється!banky_10Ще один милий органайзер.banky_11Тримач для гребінця, можна зробити подібний і для фена.banky_12.1Чому б не замінити подарункову коробку бляшанкою, оформленої своїми руками? Творчість не знає меж і не визнає жодних табу …banky_13Підставка для столових приладів. Дуже хороша для відпочинку на природі!banky_14Сподіваюся, тобі теж припали до душі ці ідеї. Покажи своїм друзям, що можна зробити з нічим не примітними банками!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *