Коли “великі груди” грають у теніс

У Мережі з’явилося відео з “цікавою” тенісисткою, яка дуже швидко стала зіркою, а відео – хітом. У ролику знімається напівоголена сексуальна дівчина-модель з неймовірно великими грудьми. Спортсменка стрибає з тенісною ракеткою і намагається потрапити нею по м’ячу.
Проте не це тут головне, адже чоловіки й так цього не помічають. Вся їхня увага прикута до форм дівчини та як поводяться її груди.
Хоча у професійному тенісі був справді реальний випадок, коли відомій спортсменці довелося зменшити розмір грудей заради успішної кар’єри.
Так, румунській тенісистці Сімоні Халеп довелося зменшувати груди, оскільки її розміри заважали їй здобувати перемоги на кортах
Це було в 2009 році. Румунська тенісистка Сімона Халеп зменшила груди, оскільки її розміри заважали їй займатися улюбленою справою. І це допомогло, адже після операції вона неодноразово проходила в наступні кола турнірів Великого шолома, а в минулому році дівчина вийшла в ¼ фіналу Australian Open.
Наразі Сімона Халеп у рейтингу жіночого тенісу WTA займає третю сходинку.

Відео поширило модельне агентство LiveRich Media – до спорту воно не має ніякого відношення, та й якщо вдивитися в техніку дівчини, можна зрозуміти, що принаймні в тенісі конкуренція зірок WTA туру не загрожує. Схоже, спорт тут використовували тільки як антураж – хоча зроблено це дуже якісно.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *