Чому нам потрібно знаходити час для любові?

Кохання – не тільки відмінний привід провести відмінно час разом, а й поліпшити стан свого організму з усіх галузей його життєдіяльності. Так вважають психологи.
Ось чому чому вони дійшли такого висновку:

liubov21. Завдяки любові ми підтримуємо хорошу фізичну форму.
Психолог Джейн Уордл з Університетського коледжу Лондона каже, що людині, яка перебуває в стосунках, легше позбутися шкідливих звичок і дотримуватися здорового способу життя. А фітнес-тренери помічають значні результати, якщо закохані удвох займаються спортом і стежать за правильним харчуванням.
2. Почуття любові допомагає нам жити довше.
Учені часто порівнюють людей у шлюбі з холостяками. Так, дослідження в Медичному центрі Університету Дьюка у США довели, що щасливі подружні пари живуть набагато довше, ніж одинокі люди.
3. Почуття любові добре позначається на імунітеті.
Тут акцент ставиться на тому, що закохані люди частіше займаються сексом. Це добре впливає на здатність протидіяти вірусам та інфекціям, так стверджують учені. Дослідження Університету Уїлкса штату Пенсільванія в США показали, що краще чинять опір хворобам ті студенти, у яких був секс не рідше двох разів на тиждень.
4. Любов корисно впливає на серце.
Завдяки закоханості в організмі виробляються корисні гормони, які викликають приємні почуття задоволення. А це в свою чергу нормалізує ритм серця і знижує кров’яний тиск. Учені Фінляндії довели в ході своїх експериментів, що неодружені чоловіки страждають від серцевих нападів на 58-66% частіше, ніж одружені.liubov 5. Любов – як захист від депресії.
Учені Едріанн Фреч і Крісті Вільямс з Державного університету Огайо в США радять людям, які не перебувають у шлюбі і страждають від депресій, завести собі кохану людину, це і буде ліками від хвороби. Коли ви обіймаєте свого партнера, торкаєтеся до нього або навіть просто спостерігаєте за ним, то виробляється гормон окситоцин, який сприятливо діє на нашу психіку.
6. Під дією любові поліпшується стан шкіри.
Такий ефект досягається за рахунок зниження вироблення гормону кортизолу у закоханому стані. Якраз він викликає запалення на шкірі.
7. Закохані мають високу самооцінку.
Люди, які відчувають підтримку і схвалення коханої людини, поводяться набагато впевненіше. В такому стані люди йдуть на великі звершення і досягають багато, що викликає почуття власної гідності і значущості.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *