У Британії народилися двійнята з різним кольором шкіри

Батьки кажуть, що вони чули, що таке може бути, але були впевнені, що тільки не з ними, адже таких випадків – один на мільйон.
rizni_blyzniata120-річна Ханна Яркер і 24-річний Кайл Армстронг із Великобританії не могли повірити, коли побачили, що їхні малюки Анайя і Міла мають різний колір шкіри. Відмінності стали проявлятися через кілька тижнів після народження.rizni_blyzniataХанна і Кайл є представниками різних рас. Їхня донька Анайа успадкувала гени матері – світлу шкіру, а Міла народилася смаглявою – як у батька. Крім того, дівчатка відрізняються і характерами: Міла більш рухлива, її сестра – спокійніша. – «Ми не можемо повірити, що вони близнюки! – зізнаються батьки. – Вони просто повні протилежності в усіх відношеннях».
«навколишні не завжди вірять, що обидві дівчатка – мої рідні доньки. Я спокійно не можу навіть сходити в магазин без питань про те, чи є вони моїми дочками і чи вони рідні», – розповідає мама близнюків.rizni_blyzniata3У Великобританії зафіксовано ще один такий випадок. Нещодавно в Глостері повноліття відзначили Люсі і Марія Еймлер – такі самі близнята з різним кольором шкіри. «Ніхто не вірить, що ми близнюки. Навіть якщо ми одягаємося однаково, ми не виглядаємо, як сестри. Нам навіть доводилося показувати друзям наші свідоцтва про народження», – Каже Люсі.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *