Полюби “себе” щирою й непідробною любов’ю…

Весна зазвичай вносить свої корективи не лише в природі, а й часто в жіночому гардеробі. І, як не дивно, часто найбільше дістається “найм’якішому місцю” за те, що воно не влазить в улюблені джинси, зібрала весь ненависний целюліт і зрадницьки збільшується з кожним з’їденим шматочком шоколаду чи тортика.
popa2 Зрадниці одразу виноситься суворий вердикт: худнути, худнути і ще раз худнути! А поки цього не станеться, тобто сідниці не радуватимуть своїми стрункими формами, доведеться приховувати “злодійку” від сторонніх очей під пишними балахонами або об’ємними брюками. А дарма!
Проте за словами експертів, питання швидше у психології. Вони радять: якщо хочеш, щоб тебе полюбили, полюби насамперед себе такою, яка ти є. Щирою й непідробною любов’ю.
Пропонуємо почати із сідниць! Бо твоя “п’ята точка” на це заслуговує. Тим паче, що й історія розповідає про трепетне ставлення саме до цієї частини жіночого тілаpopa1Отже, найцікавіші факти про “п’яту точку”
1. У Стародавньому Єгипті суворо стежили за тим, щоб незаміжні дівчата не сідали неприкритими сідницями на необроблені камені. Вважалося, що це поганий знак, і дівчина не зможе вийти заміж.
2. У Стародавній Греції до сідниць ставилися з величезною повагою. Тих людей, у кого вони були особливо красиві, вважали посланниками богів.
3. Завдяки сідниці у Стародавній Персії з’явився цілий напрям у мистецтві. Найкращі карбувальники робили напрочуд красиві глечики для того, щоб митися. За формою вони були ідентичні з “мадам сиджу”.popa3 4. У Шотландії сідниці були першою зброєю залякування ворога. Так, показати голі сідниці вважалося нескінченним презирством до ворога.
5. За допомогою сідниць середньовічні німці захищалися від ураганів, грому і блискавки. Щоб захист спрацював, потрібно було просто виставити сідниці у вікно. Мешканці Німеччини були впевнені: якщо “мадам сиджу” визирне у вікно, це відведе від будинку будь-які удари природи.
6. У Намібії будували цілі святилища, присвячені сідницям. Це місце вважали найчистішим і священним на тілі людини.
7. Сідниця захищала від нечистої сили. У Середні віки релігійні фанати вірили, що якщо показати Дияволу голу сідницю, він неодмінно позбудеться всієї своєї сили й дасть людині спокій.
8. За словами істориків, один із найнезвичайніших середньовічних лицарських орденів – це орден сідниці, який існував понад 150 років.  popa4

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *