Полюби «себе» щирою й непідробною любов’ю…

Весна зазвичай вносить свої корективи не лише в природі, а й часто в жіночому гардеробі. І, як не дивно, часто найбільше дістається «найм’якішому місцю» за те, що воно не влазить в улюблені джинси, зібрала весь ненависний целюліт і зрадницьки збільшується з кожним з’їденим шматочком шоколаду чи тортика.
popa2 Зрадниці одразу виноситься суворий вердикт: худнути, худнути і ще раз худнути! А поки цього не станеться, тобто сідниці не радуватимуть своїми стрункими формами, доведеться приховувати «злодійку» від сторонніх очей під пишними балахонами або об’ємними брюками. А дарма!
Проте за словами експертів, питання швидше у психології. Вони радять: якщо хочеш, щоб тебе полюбили, полюби насамперед себе такою, яка ти є. Щирою й непідробною любов’ю.
Пропонуємо почати із сідниць! Бо твоя «п’ята точка» на це заслуговує. Тим паче, що й історія розповідає про трепетне ставлення саме до цієї частини жіночого тілаpopa1Отже, найцікавіші факти про «п’яту точку»
1. У Стародавньому Єгипті суворо стежили за тим, щоб незаміжні дівчата не сідали неприкритими сідницями на необроблені камені. Вважалося, що це поганий знак, і дівчина не зможе вийти заміж.
2. У Стародавній Греції до сідниць ставилися з величезною повагою. Тих людей, у кого вони були особливо красиві, вважали посланниками богів.
3. Завдяки сідниці у Стародавній Персії з’явився цілий напрям у мистецтві. Найкращі карбувальники робили напрочуд красиві глечики для того, щоб митися. За формою вони були ідентичні з «мадам сиджу».popa3 4. У Шотландії сідниці були першою зброєю залякування ворога. Так, показати голі сідниці вважалося нескінченним презирством до ворога.
5. За допомогою сідниць середньовічні німці захищалися від ураганів, грому і блискавки. Щоб захист спрацював, потрібно було просто виставити сідниці у вікно. Мешканці Німеччини були впевнені: якщо «мадам сиджу» визирне у вікно, це відведе від будинку будь-які удари природи.
6. У Намібії будували цілі святилища, присвячені сідницям. Це місце вважали найчистішим і священним на тілі людини.
7. Сідниця захищала від нечистої сили. У Середні віки релігійні фанати вірили, що якщо показати Дияволу голу сідницю, він неодмінно позбудеться всієї своєї сили й дасть людині спокій.
8. За словами істориків, один із найнезвичайніших середньовічних лицарських орденів — це орден сідниці, який існував понад 150 років.  popa4

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *