В Ріо-де-Жанейро триває Бразильський карнавал

У Бразилії триває знаменитий на весь світ карнавал. Бразильський карнавал 2016 почався з церемонії, під час якої мер Ріо-де-Жанейро передав символічні ключі від міста королю Момо – господареві свята, на чию роль щорічно вибирають повного і високого чоловіка. 

karnaval_Brazil18

karnaval_Brazil20

karnaval_Brazil11Бразильський карнавал – це насамперед конкурс-парад, який проходить на між дванадцятьма кращими танцювальними школами самби на самбодромі Маркіз де Сапукаї – витягнутому на 700 метрів майданчику з трибунами по обидва боки. Вартість квитків на самбодром доходить до 650 доларів.
13 лютого пройде так званий парад переможців: шість шкіл, які отримали найвищі оцінки суддів, ще раз продемонструють свій талант на самбодромі.karnaval_Brazil10

karnaval_Brazil12

karnaval_Brazil17

karnaval_Brazil23Крім офіційного бразильського карнавалу, який збирає десятки тисяч глядачів на трибунах Маркіза де Сапукаї, на проспектах, набережних і площах міста в ці дні пройдуть масові костюмовані паради.
Ці ходи, що отримали назву “вуличний карнавал”, відрізняє велика демократичність і доступність.
У ці дні в Ріо-де-Жанейро приїхало понад мільйон туристів, третина з яких – іноземці.
karnaval_Brazil21

karnaval_Brazil1

karnaval_Brazil2

karnaval_Brazil13Бразильський карнавал – другий за популярністю карнавал у світі після венеціанського і перший за барвистістю і розмахом.Це яскраве шоу, до якого школи самби готуються цілий рік, з моменту завершення попереднього свята.karnaval_Brazil4

karnaval_Brazil6

karnaval_Brazil7

karnaval_Brazil8Карнавал у Ріо, як правило, збирає під свої знамена близько 30 тисяч танцюристів.
Відзначимо, що бразильський карнавал 2016 був під загрозою зриву – в зв’язку з кризою багато шкіл самби по всій країні змушені були відмовитися від участі в шоу.

karnaval_Brazil

karnaval_Brazil9

Під час щорічного бразильського карнавалу все навколо поринає в атмосферу флірту, ритмів самби і блиску нарядом.

karnaval_Brazil15

karnaval_Brazil22

karnaval_Brazil14

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *