Любовний почерк за знаками зодіаку

Як відомо, за романтичну складову в знаку зодіаку відповідає енергія Венери. Кожен із нас має особливий любовний почерк і хоче щоб його любили у відповідь. Унікальний набір енергетичних елементів вашого знака розповість, якого стилю ви дотримуєтеся у сердечних питаннях.
Овен. Пристрасть і зухвалість є основними елементами вашого стилю. Ви надаєте перевагу емоційності та рішучості, коли справа доходить до почуттів. Це дозволяє вам бути сміливим і щирим у стосунках.gor_oven Телець. Спокійний і чуттєвий, ви точно знаєте, кого і що хочете. У вас є особливість «заземлити» людей і тим самим дарувати їм упевненість й умиротворення. Вам важливо, щоб партнер цінував вашу лояльність і терпіння.
Близнюки. Вам властива інтелектуальна любов. Ви з тих, для кого кращим афродизіаком є ​​цікава дискусія. Дотепність для вас важить набагато більще від усього іншого.
Рак. Мрійливий і володіє розвиненою інтуїцією, найбільше ви хочете мати можливість поділитися з партнером своїми почуттями і відчувати ідеальне взаєморозуміння. Ви впевнені, що підтримка і турбота – це першорядний прояв любові.gor_raki Лев. Творчому і яскравому Леву завжди необхідна пристрасть. Ви хочете, щоб партнер розважав вас не менше, ніж ви його, тому що нудьга – це “поцілунок смерті”. Ваша природа вимагає постійної уваги, щоб почуття не згасали.
Діва. Ви схильні до ретельного аналізу кожного дії і, природно, буваєте примхливими. Вам потрібно регулярно показувати і доводити, наскільки сильно вас люблять і цінують. По-перше, це піднімає вам настрій, по-друге, робить вас щедрим на почуття людиною.
Терези. Ви по натурі романтик і дуже любите бути в соціумі. Ваші думки зайняті різними планами, як догодити своєму партнерові. Ви не припускаєте конфліктів у стосунках. Чим їх більше, тим швидше ваша любов згасає. У ваших інтересах дотримуватися дипломатії.gor_vesy Скорпіон. Ваша емоційна натура вимагає глибокого і потужного зв’язку в любові. Поверхневі відносини на вас наводять нудьгу. Ви завжди хочете пірнути в саму суть вашого партнера і дізнатися всі його таємні сторони.
Стрілець. У ваших відносинах обов’язково мають бути присутні дві складові – різноманітність і пригоди. Ви сповнені ентузіазму і готові висловлювати свої почуття, але для цього вам потрібно відчуватися вільною людиною.
gor_strelet Козеріг. Ви відданий і прагматичний партнер. Щоб показати свою прихильність і повагу, замість слів ви використовуєте дії. Вам важливо, щоб партнер відчував себе захищеним і отримував усе те, що йому необхідно в стосунках.
Водолій. Свобода й індивідуальність мають вирішальне значення у ваших стосунках. Ви винахідливі і ваш партнер повинен стимулювати ваш інтерес за допомогою чогось нового і цікавого, але й давати вам час від часу побути на самоті. Ваша любов буде жити доти, поки ви відчуватимете себе самостійною людиною.
Риби. Чутливість і співчуття в любові закладені глибоко у вашій духовній природі. Ви готові віддавати тепло і цінувати відносини, так ви відчуваєте себе набагато краще. Ви без страху відкриваєте своє серце і ділитеся з партнером усім найкращим.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *