Дітям така іграшка буде точно цікава

У наш час яких тільки іграшок не має. І здається вже важко що-небудь вигадати такого, чим би можна було здивувати. Проте конструктор Mag-Wisdom буде цікавий як малечі, так і старшим діткам.

Конструктор Mag-Wisdom розвиває уяву і розум – це тривимірна іграшка для розвитку уяви, просторового мислення і загальних розумових здібностей. Діти можуть перетворювати пласкі предмети в об’ємні, вивчати принципи магнетизму.
Потужний магнітний конструктор, який поведе малюка у світ безмежної фантазії та уяви.
Єдиний абсолютно безпечний магнітний конструктор без обмежень за віком! Деталі великі, зроблені з дуже міцного пластику, а магніти знаходяться всередині панельок, що виключає можливість проковтування. У конструкторі використовуються неодимові магніти, нешкідливі для здоров’я людини, найбезпечніші на сьогодні.
Конструктор Mag-Wisdom росте разом з вашою дитиною! З 1 року дитина просто з’єднує і роз’єднує детальки яскравих кольорів, розвиваючи дрібну моторику. У 2 роки – викладає плоскі двомірні об’єкти на холодильнику. З 3-х років активно починає будувати вже об’ємні фігури (геометричні фігури, зірки, всілякі будиночки, літаки, каруселі, башти, ракети, тварин, авто, будиночки для улюбленців, квіточки, роботів, приклади з цифрами і словом з букв і т.п. ).

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *