Чи справді спеції впливають на характер людини?

Як доводять деякі дослідники спеції можуть впливати на характер і манери людини. Чи справді це так – достеменно сказати важко. Але мабуть щось у цьому є. Спеції – унікальний засіб впливу на характер людини, і знаючи особливості тієї чи іншої прянощі можна додавати її в раціон харчування для досягнення конкретної мети.
Асафетида. Якщо її використовувати в їжу, у характері з’явиться більше ніжності таспокою. Асафетида допоможе нормалізувати відносини з близькими родичами. Вона покращує колір обличчя, шкіра стає еластичною, розгладжуються дрібні зморшки.
Імбир додасть здатності протистояти труднощам. Він активізує розумову діяльність, покращує пам’ять. Імбир дає можливість перебувати весь день у бадьорому стані, знімає втому після фізичного і психічного напруження, стресу. Імбир сприяє розвитку таких рис характеру, як цілеспрямованість, сміливість, рішучість.
Куркума розвиває в людині ґрунтовність, тверезу оцінку ситуації, спокій у вирішенні проблем. Вживаючи її в їжу психіка поступово стає несприйнятливою до тих чинників повсякденного життя, які раніше дратували. Куркума дає сили для розробки і реалізації довгострокових планів, звільняє від метушні, додає більше впевненості в собі.
Чилі допоможе позбутися відчуття суєти, грубості, передчасних рішень. Зміна виду діяльності не викличе занепокоєння. При спілкуванні з’явиться відчуття взаєморозуміння. Він сприяє більш особистісному підходу до людей. Ви станете здатні виконувати будь-яку, навіть найнепривабливішу роботу.
Мускатний горіх розвиває рішучість у подоланні труднощів. Зміцнює волю людини. При вирішенні будь-якого питання можна швидко мобілізувати всі свої сили. Від більш швидкого і активного ритму життя з’явиться вільний час. Мускатний горіх покращує зосередженість на об’єкті вашої уваги.
Коріандр покращує стійкість до негативних проявів навколишньої дійсності. Споживання в невеликій кількості дасть можливість переносити нахабних, грубих, дратівливих людей. Слід приймати в їжу людям, які працюють у важких морально-психологічних умовах.
Кумин дозволить не залежати від пліток, поганих думки на вашу адресу. Дасть сили одним ривком впоратися з поганою звичкою. Дозволить налагодити режим дня, відновити міцність характеру. Тонізує психіку, підвищує наполегливість у вирішенні проблем.
Фенхель чудово знімає гнітючу втому від важкої обстановки, зміни погодних умов. Усі проблеми вирішуються м’яко, непомітно. Характер стане гнучкішим, перестане турбувати надмірна прямолінійність, дратівливість. Рух по життю стане спокійнішим, поступальним.
Шамбала додасть характеру м’якості, теплішими стануть відносини з людьми. Ви станете добрим, ніжним, спокійним, урівноваженим, поступливим. Шамбала допомагає поліпшити сімейні стосунки, зняти зайве перезбудження у дітей.
Гірчиця чорна сприяє виробленню в характері м’якого спокою. Поступово всі грубі прояви поведінки зникають. Чорна гірчиця дає можливість краще заглибитися у свій внутрішній світ, знімає метушливість, напруженість. Добре допомагає тим, хто не вміє відпочивати, поліпшує сон, лікує депресивні стани.
Кардамон додасть здатності пробачити кривдника. За необхідності допоможе виробити смиренність, звільнити Вас від напруги під час спілкуванні з неприємними людьми. Можна навчитися уникати сварки в родині, краще ставитися до дітей, людей похилого віку. Кардамон зменшує звичку бути жадібним, прибирає зайві думки щодо непотрібних покупок.
Каррі вчить стримано, без ліні і перенапруги ставитися до самого себе. Полегшує вантаж внутрішніх протиріч. З’являється тиша, спокій у душі. Допомагає без суєти поступово вирішувати проблеми.
Калінджі, при використанні його в їжу думка стає яскравою і стрімкою. Якщо необхідно швидко і чітко вирішити проблему, калінджі просто незамінний. Він зміцнює твердий оптимізм у душі, віру в свої сили. В очах з’являється сила і блиск радості. Поліпшується короткочасна пам’ять, яскравіше сприймається навколишній світ.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *