Як “маячники” потрапляють на свій пост у шторм

При першому знайомстві з маятниками може скластися враження, що маячники (люди, які доглядають за маяками) йдуть працювати на маяки з суто романтичних спонукань, або у пошуках усамітнення. Насправді, як правило, це співробітники гідрографічних служб національних військово-морських сил, до яких належать маяки.
Маячники можуть бути як військовими, так і цивільними, в тому числі відставними морськими офіцерами, для яких порядок і дисципліна не пусті слова.
Робота маячника це не тільки щоденне вмиканнння і вимикання маяка за таблицею сходу і заходу Сонця (на автоматичних маяках цю функцію виконує електроніка), а також і ведення маякового господарства – обслуговування радіомаяків, автоматичних метеостанцій, радіостанції для зв’язку з морськими судами, навігаційних знаків
Доглядач маяка – визнана й оспівана класиками робота для справжнього відлюдника. Однак не все в цій роботі проскнуте романтизмом відкритого моря.
Це відео демонструє, наскільки небезпечною може бути робота справжнього доглядача, особливо коли йому потрібно здати пост в умовах шторму.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *