Ннайкращі ресторани в Україні – 2015

У грудні минулого року у Києві вручили щорічну національну ресторанну премію “Сіль”.
Мідні скороворідки дісталися кращим, на думку журі, закладам України в різних категоріях.
podil-fair-finchТак, кращою кав’ярнею було визнано заклад на Воздвиженці Fair Finch, а кращим баром – Parovoz Speak Easy в будівлі кінотеатру Київ. The Cake – кондитерська-переможець.
Кращий м’ясний ресторан – київський стейк-хаус Goodman, а рибний – “Золота форель” у місті Коростів.
Відкриття року – ресторан “Любимый дядя”.restoran_GOODMAN, КиевРесторани з власною пивоварнею або широким асортиментом якісного пива, а також “пивний кухнею” з великою кількістю закусок під пиво змагалися в номінації “Кращий пивний ресторан”. Перемога дісталася ресторану “Хряк” у Чернігові.restoran_hriak_chernigivЛьвівський Vintage Nouveau визначили як кращий ресторан авторської кухні.
Кращим рестораном української кухні 2015 став заклад “Грибова хата”, який знаходиться в Буковелі.
Головним критерієм оцінювання фіналістів цієї номінації було дотримання традицій у приготуванні і подачі українських страв.restoran_grybova_hataОдеський ресторан Fratelli став кращим рестораном національної кухні. У цій номінації змагалися ресторани, які спеціалізуються на кухні однієї країни світу: французької, італійської, польської, угорської, іспанської, грузинської чи будь-якої іншої, крім української кухні. Fratelli спеціалізується на італійській.
“Ресторан з кращого винною картою” – номінація, в якій оцінюється професіоналізм шефа-сомельє, наявність широкого вибору колекційних вин і винної карти середнього цінового сегмента, а також грамотне поєднання кухні з колекцією напоїв закладу. Першість отримав київський ресторан “Собака з’їла голуба”.restaurant-dog-ate-dove-photo-1Для довідки можна зазначити, що преміюю було засновано в 2013 році Клубом готельєрів та рестораторів Hoteliero.
До складу журі увійшли ретсоратори Савелій Лібкін, Михайло Зельман, Вадо Арзуманян, Максим Храмов, Василь Микулин, Тарас Сердюк, Майкл Дон, Яків Лівшиць, Андрій Худо та інші гастроексперти.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *