Легенда про «криваву графиню» Невицького замку

Колись господинею цього замку була графиня Елізабет Баторі, яку пізніше визнали найжорстокішою вбивцею в історії! Її ім’я навіть занесене до книги рекордів Гіннеса за кількість скоєних злочинів проти молодих дівчат.
За легендами графиня Елізабет полюбляла купатися у крові незайманих дівчат, щоб завжди бути молодою і красивою.
BATORIЖителі селища, поряд з яким розташований замок, розповідали, що смерть побувала практично в кожній родині, яка тут проживає. На шляху постійно трапляються страшні аварії зі смертельними наслідками, а люди раптово накладають на себе руки. Жителі пов’язують усі нещастя із силуетом жінки в білому, яка час від часу з’являється в Невицькому замку.
Нерідко щоб позбавити людей від нещасть, люди із надможливостями пробували вигнати дух жінки із замку. Але зробити цього їм так і не вдалося.
Nevycky_zamok_2 Подейкують, що під час певних ритуалів, раптово у зовсім тиху погоду піднімався вітер неймовірної сили. Він сильно розгойдував дерева. А потім з вершини замку починало сипатися каміння, – розповідають свідки.
Усі, хто перебував у цей момент поруч біля стін споруди, на щастя встигли розбіглися в різні боки. Пояснити, що трапилося – дуже складно.
Коли ж все стихло, київської відьмі Ярославі Федорової стали приходити якісь слова на іноземній мові. Місцеві жителі сказали, що в перекладі з угорської вони означають «Всі брешуть!».
Як потрактували згодом цей інцидент, що це дух «кривавої графині» Елізабет Баторі намагався сказати, що її оббрехали …!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *