Наймасштабніше свято в Італії – Венеціанський карнавал

Останній місяць зими в Італії – це суміш нестримного і завзятого веселощів, посмішок, танців і змагань, які приносить із собою один з найпопулярніших карнавалів не тільки в країні сонця і вина, але й у всьому світі.
Venezia_carnevale_3Венеціанський карнавал з року в рік приваблює тисячі туристів, які хочуть зануритися в дивовижну атмосферу свята та казки. Це одне з найбільш передчувають і очікуваних подій року не тільки для Венеції, а й для всієї Італії.
Під час карнавалу на вулицях одного з найромантичніших міст світу ви можете зустріти гламурного франта, одягненого в розкішний строкатий костюм, або ділової людини, якого виділяє з натовпу не дипломат, а маска «анонім».

Дата проведення цієї унікальної події змінюється з року в рік і безпосередньо залежить від Попільної середовища, одного зі свят католицької церкви, дата якого визначається щорічно.
Згідно з традицією, Венеціанський карнавал починається за 12 днів до Попільної середовища: дня, коли у віруючих розпочинається Великий піст, який триватиме п’ять днів. Така назва була дано цього дня через старого обряду, під час якого голови сповідаються посипалися попелом на знак відпущення гріхів і священик виголошував такі слова: «З пороху вийшов і в порох повернешся».
У 2016 році венеціанський карнавал буде проходити з 23 січня по 9 лютого.
Venezia_carnevale_5Що ж чекає венеціанців і гостей міста в 2016 році?
Тема карнавалу в 2016 році була приурочена виставці Експо-2015 Мілан «Нагодувати планету. Енергія для життя »(« Nutrire иль Pianeta. Енергія в La Vita ») і звучала« Найбільш ласий свято в світі! »(« La Festa PIU ‘Голоси дель Mondo »). Вже скоро ви можете опинитися в самому центрі веселощів в оточенні веселяться венеціанців і гостей міста. Площі міста будуть майоріти від величезної кількості костюмів і посмішок: саме там пройдуть карнавальні ходи, вистави та вистави.
Церемонія відкриття карнавалу призначена на 9 лютого 2016 і пройде в районі Каннареджо (Cannareggio), де також всі бажаючі зможуть покуштувати страви венеціанської кухні.Venezia_carnevale_1 Вже 1 лютого жителі та гості міста зможуть насолодитися приголомшливим виглядом: по величезному венеціанському каналу пройде справжня човнова процесія. Сьомого лютого відкриється театр на площі Сан Марко- (Пьяцца ді Сан-Марко) – головна сцена всього карнавалу, де пройде не одне подання. Крім встановленої програми венеціанці і туристи зможуть взяти участь у численних творчих вечорах і конкурсах. Венеціанський карнавал – це незабутні враження. Не пропустіть свій шанс взяти участь у безтурботному веселощі і навіть деякому божевіллі!Venezia_carnevale_

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *