Роттердамський порт – найбільший у Європі

Багато води, кораблів, хмарочосів, запах кави, мульти-культурність. І багато велосипедистів — усе це про Роттердам. Життя у ньому вирує навколо моря. А Роттердамський порт з площею як половина Львова — його серце.

Bridges In Rotterdam At Night HD Desktop BackgroundЧерез усе місто тут тягнуться канали, а обід роттердамці проводять на березі чотирьох міських озер. Як у будь-якому місті, яке тісно пов’язане з торгівлею, у Роттердамі дуже багато іноземців. Про те, що море близько, свідчить і велика кількість рибних магазинів. Магазинів з історією у Роттердамі безліч. Так само, як і безліч кав’ярень, готових цілодобово приймати відвідувачів. Аромат кави — частина роттердамського повітря.rotterdam (1)Також Роттердам славиться нестандартними будівлями. Згадати тільки кубічні будинки — з’єднані коробки нахилені до землі під кутом 45 градусів. Всередині живуть люди. Міст Еразма Роттердамського порівнюють із лебедем. Він — символ міста. А найвища споруда Роттердаму — Євромачта, звідти можна спуститися, як альпініст.
У кварталі Делф-схавен жодних рекордів висоти чи шуму, тут — старі і спокійні Нідерланди із середньовічних картин. Про музеї Роттердама розповідає кожен путівник. Не те, щоб вони були дуже оригінальні, але завдяки експонатам входять у десятку найкращих музеїв світу. У них можна побачити роботи Гогена, Піккасо, Рубена, Енді Ворхола та цілої низки нідерландських художників, що творили в епоху Золотої Доби голландського живопису.Rotterdam_PortА ще в Роттердамі знаходиться 150-літній зоопарк. Тварини, якої немає там, в природі не існує взагалі. Відвідувачі не тільки дивляться на черепах і слонів, а й вивчають підводний світ у велетенському океанаріумі. На відвідування зоопарку піде цілий день, настільки він великий.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *