15 фільмів, які піднімуть новорічний настрій

Незабаром настане Новий рік і Різдвяні свята. Але часто так буває, що саме в цей час настрій зовсім не новорічний. Хочеться свята, хочеться снігу, а їх немає, тому щоб не зовсім засумувати пропонуємо кілька фільмів, які трошки розрадять і дадуть можливість відчути наближення новорічних свят.
«Вечори на хуторі біля Диканьки» (СРСР, 1961). Історія за мотивами гоголівської повісті, яку варто подивитися перед Різдвом.
«Усе, що я хочу на Різдво» (США, 1991). Фільм про те, як Санта Клаус, допомагає дітям об’єднати родину.
«Щоденник Бріджит Джонс» (США, 2001). Історія Бріджит – звичайної дівчини, яка мріє змінити життя на краще.
«Хлопець на Різдво» (США, 2003). Без бойфренда в різдвяний вечір життя Холлі позбавлене головного, і лише диво може виправити ситуацію.
«Інтуїція» (США, 2001). 
Захоплива історія про двох людей, які зустрілися одного разу зимового дня.
«Іронія долі, або З легкою парою!» (СРСР, 1975). Фільм, без якого дуже важко уявити Новий рік, він обов’язковий до перегляду у цей час!
«Один удома» (США, 1990). Комедія, яку варто подивитися з дитиною.
«Пережити різдво» (США, 2004). Фільм про те, як хлопець узяв на прокат сім’ю на Різдво.
«Подарунок на Різдво» (США, 1996). Комедійний фільм, у якому вічно зайнятий батько ганяє по місту в пошуках подарунка для сина.
«Полярний експрес» (США, 2004). Мультфільм, який захопить кожну дитину. Це історія про дітей, які поїхали на Полярному експресі шукати Санта-Клауса
«Сім’янин» (США, 2000). Фільм про сімейні цінності.
«Диво на 34-й вулиці» (США, 1947). Фільм про дівчинку, яка мріяла про повноцінну сім’ю, і мрію здійснити їй допомагає Санта …
«Різдвяна історія» (США, 2009). Найгарніший мультфільм про скупого містера Скруджа, якого придумав Ч. Діккенс. Цей мультик варто подивитися швидше дорослим, ніж дітям. Дуже гарний, казковий і справді різдвяний мультфільм.
«Це дивовижне життя» (США, 1946). Гарна і добра різдвяна історія…
«Три горішки для попелюшки» (Чехословаччина, НДР, 1973). Чудова історія Попелюшки, яка терпить знущання злої мачухи, проте її очікує щасливе майбутнє і весілля з принцаом.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *