Бабусі роблять «Нає-Нає»

В інтернеті все більшої популярності набуває відео «бабусі роблять Нає-Нає». Єтот ролик подивилося вже більше мільйона користувачів.
Чарівні літні жінки розучують сучасні танцювальні рухи.
До зустрічі з учителем танців жінки трохи розповіли про себе. «У мене шестеро онуків» — зізналася одна з учасниць. У другої бабусі один онук, а у третьої — аж 17.
«Який танець ви любили найбільше, коли самі були підлітками?» — Запитали у бабусь автори ролика. Одна з жінок (бабуся 17 онуків) зізналася, що дуже любила в юності твіст. Ще одна учасниця проекту згадала танець, який в дитинстві танцювала під пісеньку про картопляному пюре. Третя жінка повідомила, що в юності ніяких танців і па спеціально не розучувала, а просто намагалася красиво рухатися під модну музику.
Після такого коротенького інтерв’ю дами стали освоювати сучасні танцювальні рухи з юною викладачкою. І виходило у них все краще і краще. Хоча спочатку не всі навіть спробувати вирішувалися.
До кінця заняття пенсіонерки вже досить добре танцювали і явно отримували від процесу задоволення. Нерішучість як рукою зняло.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *