Сильні люди: бережіть сильних людей

Сильні люди бувають набагато беззахиснішми, ніж слабкі. Під час урагану гнучкий очерет гнеться і шарудить, а сосна просто ламається і вмирає назавжди – кажуть китайці, а китайці знають, що говорять.

Сильні люди відповідають зовсім не за себе. І навіть не за своїх близьких. Вони відповідають за весь світ, що потрапив у їхню орбіту. Тому що сила притягує до себе – так кажуть фізики, а вони теж знають, що говорять.
Сильні люди зовсім не здоровіші і не міцніші від інших. Просто вони точно знають, що не мають права непритомніти і вмирати, поки від них ще хтось залежить. Вони здатні під час обширного інфаркту стрибнути у воду, допливти до людини, яка тоне, витягнути її на берег, упевнитися, що йому більше нічого не загрожує, – і лише тоді відключитися. Так кажуть медики – а медики побачили на своєму віку більше чудес, ніж фізики і китайці разом узяті.
А ще сильні люди дуже самотні. І зовсім не тому, що нікого не терплять поруч із собою. Просто … Вони ж сильні? Ось нікому і в голову не приходить, що і їм буває боляче, страшно, самотньо, просто сумно.
Ходять по землі сильні, мовчазні люди. З ними не завжди легко, не завжди приємно, не завжди комфортно – зате надійно. Це і є та сама кавалерія, яка завжди приходить на допомогу в останній момент.
Бережіть сильних людей.

Див. також: У хорошої людини стосунки з жінками складаються важко…

You may also like...

1 Response

  1. Христина сказав:

    Так згідна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *