Неймовірна радість від зустрічі з людиною-двійником

Вважається, що у кожної людини в світі є 7 людей, які виглядають його копією. У це повірила 21-річна Шеннон Лонерган (Shannon Lonergan) з графства Керрі, Ірландія, і за допомогою сторінки Twin Strangers на Facebook вирішила знайти хоч одного свого близнюка. liudy_kopii_1На подив Шеннон  через недовгий час її «майже копію» було знайдений, нею виявилася 17-річна Сара Нордстром (Sara Nordstrom) зі Швеції. Дівчата в мережі познайомилися ще влітку цього року, а зовсім недавно їм, нарешті, вдалося зустрітися наживо.
Дівчата зізналися, що з самого початку дещо боялися такої схожсті.
«Коли мій тато вперше побачив мене і Сару, він мене не впізнав. Він більше дивився на неї, ніж на мене і мав такий збентежений вигляд», – сказала Шеннон.
Вони шалено переживали з приводу їхньої першої зустрічі.liudy_kopii2«Коли я відкрила двері і побачила Сару, яка стояла там, моє серце ледь не вистрибувало з грудей».
«Коли я вперше побачила обличчя Сари, я була в повному шоці. У нас був однаковий вираз обличчя, ми однаково злилися і посміхалися. Це було так дивно».
Сара прилетіла в Ірландію до Шеннон, і їх зустріч відбулася в Дубліні.
«Я нервувала, але безумовно була рада тому, що лечу в Ірландію. Я боялася, що Шеннон і я не будемо схожі один на одного».liudy_kopii3«Це було так сюрреалістично, коли ми, нарешті, познайомилися, і побачили, що дуже схожі».
Після зустрічі дівчата відправилися прогулятися по різдвяному ринку в Дубліні.
Коли дівчата познайомилися ближче, то виявилося, що вони схожі не тільки зовні.
«Ми обидві займалися спортом. Я брала участь у конкурі у Швеції, а Шеннон займалася танцями в Ірландії і Британії», – сказала Сара.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *