Чи стане Усик чемпіоном світу вже у наступному бою?

Минулої суботи Олександр Усик здобув перемогу над кубинцем Педро Родрігесом і захистив титул Інтерконтинентального чемпіона WBO.
А вже у своєму наступньму бою Олександр Усик може битися за титул чемпіона світу
Гендиректор K2 Ukraine Олександр Красюк заявив, що наступний бій його підопічного Олександра Усика (9-0, 9 КО) може бути чемпіонським.usik WBO«Пропозицію польському чемпіону світу Кшиштофу Гловацькі ми надіслали і тепер чекаємо відповіді.
До кінця січня у чемпіона є шанс домовитися про добровільний захист, а якщо він цього не зробить, то зобов’язаний буде битися з Сашею», – цитує Олександра Красюка.
Також український боксер так прокоментував свій минулий поєдинок із кубинцем Педро Родрігесом: «Нічого нового не побачив, нічого не дізнався. Як і планував, боксував у кайф, працював, все нормально… Робоча перемога».
Говорячи про свого суперника, українець зазначив: «Хороший гідний суперник. Терплячий, добре бився. Мені сподобалося працювати з ним, бій був хорошим».usik21А на запитання, чого він бажає надалі, Усик зазначив: «Хочу миру, щоб люди любили більше, ніж ненавиділи один одного. Щоб закінчилися всі війни, щоб мир настав у всьому світі».
Також наш спортсмен зіронізував щодо власних планів: «Я не можу забігати наперед. Хочеш розсмішити Бога – розкажи йому про свої плани… Я поступово йду до своєї мрії – титулу чемпіона світу. Вірю, що моя мрія здійсниться. Йду до неї своїми маленькими кроками…»“ñèê çàùèòèë ïîßñ ÷åìïèîíà ïî âåðñèè WBO, íîêàóòèðîâà⠐îäðèãåñà â 7-ì ðàóíäåНаостанок український боксер звернувся до своїх прихильників: «Вітаю всіх з Новим роком! Всіх своїх уболівальників. Бажаю всього найкращого в прийдешньому році. Зустрінемося на моїх боях».
Також пропонуємо відео поєдинку між Олександром Усиком і Педро Родрігесом.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *