За 20 років «скорочення» чиновників в Україні їх кількість збільшилася ушестеро

З 1992 року по грудень 2015 року року кількість чиновників в Україні після кількох спроб скорочень зросла з 60-ти до 350-370 тисяч.
Про це повідомив експерт Фонду суспільної безпеки Юрій Гаврилечко на прес-конференції в інформаційному агентстві ГолосUA.
За його словами, обсяг держвласності в Україні за цей період скоротився приблизно вп’ятеро, а кількість завдань, які виконують держслужбовці, взагалі не змінилося.
Крім того, як нагадав експерт, за останні 20 років досягнення інформаційних технологій вийшли на небувалий рівень, що дає можливість здебільшого автоматизувати роботу державного апарату.
«Це чудовий ресурс для того, щоб як мінімум у шість разів підняти зарплати, зменшивши кількість чиновників. Але всі розмови про скорочення державного апарату в Україні закінчуються тим, що з’являються нові міністерства, відомства, організації, і їх кількість лише зростає», – пояснив Гаврилечко.
Як зазначив експерт, населення навіть не помітить скорочення ¾ чиновників. Однак такої мети уряд взагалі не ставить, приступаючи до тієї чи іншої реформи, наголосив Гаврилечко.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *