Мідний каньйон (Copper Canyon), Мексика

У Мексиці, на плоскогір’ї тарахумара в штаті Чіуауа, знаходиться знаменитий Мідний каньйон, відоме природне диво Північної Америки. По цьому місцю проходить гілка залізниці від північних територій Чіуауа до каліфорнійського міста Лос-Мочис.

mednyj-kanon

mednyj-kanon-1

mednyj-kanon-2Під час свого руху залізничний пасажирський склад робить заплановані короткі зупинки для огляду мальовничих околиць. Своїм вельми оригінальним ім’ям Мідний каньйон зобов’язаний зеленим лишайникам і мохам, що покриває кам’янисті схили. Каньйон складається з цілої системи великих каньйонів, всього їх шість, кожен з них можна зіставити за розмірами з американським Гранд-Каньйоном. Просто вражає глибина каньйонів, до 1870 метрів, загальна їх площа до 65 тисяч км ².

mednyj-kanon-3

mednyj-kanon-4

mednyj-kanon-5На кам’янистих схилах гігантського Мідного каньйону, в хатинах і природних печерах проживає більше 60 тисяч індіанців. Їх життя і сьогодні нагадує життя древніх, повністю натуральне господарство, традиційний одяг і ритуальні танці. Туристам дуже подобаються, що виготовляються ними, предмети побуту та сувеніри, кераміка, ляльки, кошики, музичні інструменти.

mednyj-kanon-7

mednyj-kanon-8

mednyj-kanon-9Тут можна познайомитися з давніми традиціями індіанців, провести час в таборі в колі індіанців, беручи участь в ритуальних церемоніях, танцях і традиційної полюванні. Серед індіанців і туристів, які відвідують ці незаймані на планеті місця ходить популярний жарт про Гранд-Каньйоні і Мідному каньйоні. Історія розповідає про те, що Гранд-Каньйон, просто мріє перетворитися колись у Мідний. Це станеться, якщо той трохи підросте.mednyj-kanon-10

mednyj-kanon-11

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *