Розгорнутий календар усіх матчів Євро-2016

УЄФА оприлюднив календар усіх матчів фінальної частини Євро-2016, що пройде у Франції.
Чемпіонат Європи-2016 відкриється матчем Франція – Румунія 10 червня, який пройде в Сен-Дені о 22:00 (за київським часом).
Отже, для України, яка хоч і зі скрипом, але все-таки пробилася на Євро, фінальна частина розпочнеться 12 червня матчем проти однієї з найсильніших збірних Німеччини.
Груповий етап (час київський)
10 червня
22:00 (Сен-Дені): Франція – Румунія (група A)
11 червня
16:00 (Ланс): Албанія – Швейцарія (група A)
19:00 (Бордо): Уельс – Словаччина (група B)
22:00 (Марсель): Англія – ​​Росія (група B)
12 червня
16:00 (Париж): Туреччина – Хорватія (група D)
19:00 (Ніцца): Польща – Північна Ірландія (група C)
22:00 (Лілль): Німеччина – Україна (група C)
13 червня
16:00 (Тулуза): Іспанія – Чехія (група D)
19:00 (Сен-Дені): Ірландія – Швеція (група E)
22:00 (Ліон): Бельгія – Італія (​група E)
14 червня
19:00 (Бордо): Австрія – Угорщина (група F)
22:00 (Сент-Етьєн): Португалія – ​​Ісландія (група F)
15 червня
16:00 (Лілль): Росія – Словаччина (група B)
19:00 (Париж): Румунія – Швейцарія (група A)
22:00 (Марсель): Франція – Албанія (група A)
16 червня
16:00 (Ланс): Англія – ​​Уельс (група B)
19:00 (Ліон): Україна – Північна Ірландія (група C)
22:00 (Сен-Дені): Німеччина – Польща (група C)
17 червня
16:00 (Тулуза): Італія – ​​Швеція (група E)
19:00 (Сент-Етьєн): Чехія – Хорватія (група D)
22:00 (Ніцца): Іспанія – Туреччина (група D)
18 червня
16:00 (Бордо): Бельгія – Ірландія (група E)
19:00 (Марсель): Ісландія – Угорщина – група F
22:00 (Париж): Португалія – ​​Австрія – група F
19 червня
22:00 (Лілль): Швейцарія – Франція (група A)
22:00 (Ліон): Румунія – Албанія (група A)
20 червня
22:00 (Сент-Етьєн): Словаччина – Англія (​​група B)
22:00 (Тулуза): Росія – Уельс (група B)
21 червня
19:00 (Париж): Північна Ірландія – Німеччина (група C)
19:00 (Марсель): Україна – Польща (група C)
22:00 (Бордо): Хорватія – Іспанія (група D)
22:00 (Ланс): Чехія – Туреччина (група D)
22 червня
19:00 (Ліон): Угорщина – Португалія (група F)
19:00 (Сен-Дені): Ісландія – Австрія (група F)
22:00 (Ніцца): Швеція – Бельгія (група E)
22:00 (Лілль): Італія – ​​Ірландія (група E)

1/8 фіналу
25 червня
16:00 (Сент-Етьєн): 2-е місце (група A) – 2-е місце (група C) – матч 1
19:00 (Париж): 1-е місце (група B) – 3-є місце (групи A/C/D) – матч 2
22:00 (Ланс): 1-е місце (група D) – 3-є місце (групи B/E/F) – матч 3
26 червня
16:00 (Ліон): 1-е місце (група A) – 3-є місце (групи C/D/E) – матч 4
19:00 (Лілль): 1-е місце (група C) – 3-є місце (групи A/B/F) – матч 5
22:00 (Тулуза): 1-е місце (група F) – 2-е місце (група E) – матч 6
27 червня
19:00 (Сен-Дені): 1-е місце (група E) – 2-е місце (група D) – матч 7
22:00 (Ніцца): 2-е місце (група B) – 2-е місце (група F) – матч 8

1/4 фіналу
30 червня
22:00 (Марсель): Переможець матчу 1 – Переможець матчу 3 – ЧФ1
1 липня
22:00 (Лілль): Переможець матчу 2 – Переможець матчу 6 – ЧФ2
2 липня
22:00 (Бордо): Переможець матчу 5 – Переможець матчу 7 – ЧФ3
3 липня
22:00 (Сен-Дені): Переможець матчу 4 – Переможець матчу 8 – ЧФ4

1/2 фіналу
6 липня
22:00 (Ліон): Переможець ЧФ1 – Переможець ЧФ2 – ПФ1
7 липня
22:00 (Марсель): Переможець ЧФ3 – Переможець ЧФ4 – ПФ2

Фінал
10 липня
22:00 (Сен-Дені): Переможець ПФ1 – Переможець ПФ2

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *