Океан Ельзи – Мить (official video)

“Не можна втрачати надію. Не можна здаватися до останньої миті. Можливо саме вона, остання мить, принесе весну, яка стане початком нового життя. Весну, якою ти захочеш поділитися з усім світом!”Сам Вакарчук розповів, що написав цю пісню дуже “емоційно” за кілька хвилин.
“Узяв гітару і разом з мелодією почали з’являтися слова, а за 15 хв вона вже була готова, майже готова. За винятком маленької, але важливої “деталі”, яка не відпускала мене. За винятком останнього рядка пісні. Я відчував, що висловлено не все …” – говорить музикант.
Дописати пісню Святославу вдалося після того, як він побував у військовому госпіталі.
“Перед однією палатою лікар мене попередив, що хлопець, якого зараз побачу, поранений на війні, дивом вижив у нелюдських умовах. Осколком йому відірвало руку. І з цим дуже важким пораненням він провів чотири доби на морозі. Один. Тому що (!) інші загинули або замерзли. Потім лікарям довелося ампутувати йому ще й обидві відморожені стопи … Але він вижив! Я хвилювався перед знайомством, але тільки до того моменту, поки не зайшов до палати і побачив перед собою впевненого, усміхненого чоловіка, який заряджав мене своїм оптимізмом, планами на майбутнє і якоюсь неймовірною енергетикою. У його душі була весна! Він ділився нею з усім світом! Того ж вечора я знову повернувся до пісні і дописав у ній останній рядок! ” – зізнається Вакарчук.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *