Незвична дружба тигра з козлом

У Приморському Сафарі-парку неймовірна дружба. Наразі подружилися тигр Амур і козел Тимур. Тигри Сафарі-парку двічі на тиждень їдять живу здобич. Тигр зазвичай полює на кіз і кроликів. Tymur_Amur1Але нещодавно тигру трапився козел, якого він не захотів їсти, а все тому що, козел виявився доволі сміливим. Козла ніхто не навчив боятися тигра. І Амур вирішив не зв’язуватися з таким сміливим козлом…
Більш того, козел вижив Амура з власної спальні, і тепер сам спить на його місці вже четверту добу. Амуру довелося перебратися на дах притулку. Назвали сміливця Тимуром, вважаючи, що це гідне ім’я для такої безстрашної тварини. Удень Амур із Тимуром дружно гуляють разом великим вольєром.Tymur_Amur2

Tymur_Amur3Тимур прийняв Амура за ватажка, і всюди слідує за ним. Безстрашність Тимура і обережність Амура призвели до такого парадоксального результату.
Наразі тигри Приморського Сафарі-парку знаходяться в програмі з розмноження амурських тигрів у неволі, і програма зобов’язує давати тиграм щотижня живий корм. За три роки Амур з’їв чимало кроликів і кіз, а ось козла Тимура не чіпає!

Tymur_Amur4

Tymur_Amur5Тигра Амура і козла Тимура годують щодня. Амур не дивиться на Тимура, як на здобич. Він розуміє, що це не жертва і намагається завжди обійти його стороною.
Амура зараз годують щодня, як звичайно: м’ясо яловичина, горбуша, кролики.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *