Деонтей Уайлдер: чому бій Кличко — Ф’юрі так цікавий?

Чемпіон світу за версією WBC у суперважкій вазі американець Деонтей Уайлдер вважає, що британський боксер Тайсон Ф’юрі матиме хороші шанси на перемогу в бою з українцем Володимиром Кличком.
«Я впевнений, що цей бій не буде одностороннім, і я точно можу уявити собі перемогу Ф’юрі. — Якщо він все зробить правильно і серйозно підійде до цього бою. Він молодший і здоровіший від Кличка, в тілі якого щось постійно рветься через його вік.
Ми знаємо, що підборіддя Володимира Кличка вже не раз було перевірене, і ця перевірка показала, що його можна нокаутувати. Але потім Емануель Стюард навчив його тримати дистанцію, що він тепер робить дуже добре.
З тих пір Володимира ніхто не діставав по-справжньому хорошим ударом. Тайсон вищий, і у нього довгі руки, і він повинен принаймні пару разів дістати його підборіддя. Тоді ми і побачимо, чи зможе він нокаутувати його, або хоча б відправити в нокдаун.
З іншого боку, сам Тайсон Ф’юрі падав від маленьких хлопців і хлопців, які не є нокаутером. Що ж буде, коли потрапить Кличко? А ми знаємо, що він точно потрапить. Захист у Тайсона Ф’юрі не найкращий. Ми точно знаємо, що він упаде, але чи зможе він піднятися, як у бою зі Стівом Каннінгемом? Це дуже велике питання — ось чому цей бій так цікавий», — сказав Деонтей Вайлдер в інтерв’ю World Новини боксу.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *