Червоний пляж Паньцзінь (Panjin Red Beach), Китай

Щороку восени, пляж, розташований у заповіднику Шуантай-Хекоу (Shuangtai Hekou Nature Reserve) на річці Ляохе (Liaohe), що поблизу міст Паньцзінь (Panjin) та Інкоу (Yingkou), провінції Ляонін (Liaoning), Китай, забарвлюється в червоний колір , чим приваблює не лише китайських жителів, а й туристів з усього світу. Назва пляжу повною мірою відображає його особливість – Червоний пляж Паньцзінь (Panjin Red Beach).

panjin-red-beach-001

panjin-red-beach-003

panjin-red-beach-004

panjin-red-beach-005Пляж Panjin Red Beach, що знаходиться в 30 кілометрах на північний захід від міста Паньцзінь став відомий на весь світ своїм незвичайним кольором – червоним, що зовсім не звично для таких місць. Справа в тому, що берег річки Ляохе усіяний морськими водоростями Sueda. Але в період їхнього росту, з квітня по травень вони мають зелений колір і лише до вересня, відмираючи, водорості поступово набувають яскраво-червоний колір. Саме в цей період і треба сюди приїжджати, щоб побачити такий собі живий червоний килим, який простягається на кілометри.
panjin-red-beach-006

panjin-red-beach-007

panjin-red-beach-008

panjin-red-beach-009Червоний пляж Паньцзінь знаходиться на території заповідника, площа якого становить 600 тисяч гектарів, більша частина цього пляжу закрита для відвідування і вона строго охороняється. Для відвідування відкрита тільки невелика його територія, тут для туристів побудовані мости і оглядові майданчики і, мабуть, навіть цього невеликого шматочка унікальної екосистеми вистачає, щоб розглянути і насолодитися цим буйством червоного кольору і його відтінків. Для туристів також поблизу червоного пляжу побудовані різні будинки відпочинку.
panjin-red-beach-010

panjin-red-beach-012

panjin-red-beach-013

panjin-red-beach-015Водорості пляжу Panjin Red Beach крім естетичної насолоди приносять людству й іншу користь. Його використовують як природний загусник агар-агар, подобу желатину, додаючи зокрема в кондитерські вироби (мармелад, пастила, суфле, зефір, джем, конфітюр, начинка для цукерок), і при цьому він багатий такими мікроелементами як йод, залізо, кальцій, а також безліччю інших цінних речовин і вітамінів.
panjin-red-beach-018

panjin-red-beach-019

panjin-red-beach-020І не даремно велика частина заповідника закрита від відвідування, так як Червоний пляж Паньцзінь розташований в найбільшому болоті тростини в світі, на якому розташована велика кількість екосистем, які можуть бути знайдені на землі. Тут мешкають 236 видів птахів і більше 30 з них знаходяться під охороною держави. Не рідко тут можна побачити японських журавлів, що робить це місце ще більш унікальним і красивим.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *