Як казашка підкорила суддів на шоу талантів у Грузії

Сексуальний танець в борошні підірвав грузинське шоу талантів!
Танцівниця з Алмати Єва Шиянова взяла участь у шоу талантів у Грузії “Грузія має талант” досягнувши півфінального етапу, повідомляє кореспондент Tengrinews.kz.
Вона виконала пристрасний, повний експресії номер, чим привела членів журі та глядачів у захват. А ті у свою чергу не стримували своїх емоцій. Особливо виступ викликав ажіотаж серед чоловічої половини глядачів. Тепер Єві належить підготувати номер і поборотися за вихід у фінал.
Зазначимо, що не так давно казашка брала участь у шоу талантів у Румунії (Romania Got Talent) і дійшла до фіналу, посівши сьоме місце. Тоді румунські ЗМІ писали, що номер Єви Шиянової був одним із найяскравіших з усіх виступів. Глядачі стоячи аплодували танцівниці.
Єва має досвід участі в телевізійному шоу в Україні, вона  проходила кастинг у шоу “Танцюють усі”, який відбувся у Запоріжжі.  За підсумками конкурсу Єва увійшла ТОП-40 кращих танцюристів у СНД. Деякий час Єва працювала в театрі опери та балету імені Абая артисткою балету класичного відділення.
Єва Шиянова – чемпіонка Казахстану зі стрип-пластики. Вона також є абсолютною чемпіонкою першого танцювального міжнародного конкурсу Face to face в особистій першості і батлі зі стрип-пластики.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *