Чи буде гостинним до нас “Людські врт” у Маріборі?

У вівторок, 17 листопада, збірна України з футболу зробить останній крок, коли зіграє в гостях поєдинок-відповідь плей-офф Євро-2016 з командою Словенії.
Матч відбудеться у Мариборі на стадіоні “Людські Врт”. У першій грі у Львові українці перемогли суперників з рахунком 2:0.
Зустріч у Словенії обслуговуватиме суддівська бригада з Туреччини на чолі із Джюнейтом Чакіром. Для збірної України цей 38-річний арбітр вважається “фартовим”. Він обслуговував матч Україна – Швеція на Євро-2012 (2:1), ігри відбору ЧС-2014 Англія – Україна (1:1) і Україна – Франція (2:0), а також працював на нещодавньому поєдинку кваліфікації Євро-2016 Іспанія – Україна (1:0).
Стадіон “Людські врт” в Маріборі, на яких 17 листопада збірна України зіграє поєдинок проти словенців, має лише 12 437 місць для вболівальників. “Народний сад” (саме так і перекладається назва) – всього лише третій за місткістю стадіон Словенії. А вибрали його для проведення найважливішого матчу дворіччя з тієї ж причини, що і Україна обрала для першої гри Львів: вважається, що місцеве поле приносить удачу збірній.
За останні 6 років словенці провели тут 9 відбіркових матчів до ЧС і Євро. Програли лише раз – Північній Ірландії (0:1). Решта 8 матчів виграли, в тому числі у збірних Росії (1:0), Польщі (3:0), Сербії (1:0), Норвегії (3:0), Швейцарії (1:0). На столичному стадіоні “Стожіце” в Любляні, хоч він і більш місткий (16135), статистика значно гірша. А ви думали, що лише ми одні віримо у прикмети?
Нагадаємо, що Фінальна стадія Євро-2016 відбудеться наступного літа на полях Франції.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *