Голяка через усю країну

Нещодавно натрапив на замітку про дивакуватих британців, які голяка пройшли через усю країну, подолавши при цьому майже 1,5 тис. км
46-річний Стівен Коф та його на 36-річна подруга Мелані Робертс пройшли через усю країну голяка. Багато британців зібралися на вулиці села Джон О’Гроутс з фотоапаратами і відеокамерами. Усі вони вітали цих людей, які пішки пройшли від крайньої південної точки Великої Британії до найпівнічнішої. Мандрували голими.
Дехто приїхав до Джон О’Гроутс лише задля того, щоб побачити екстремалів.
— Мене цікавить не Стівен, а його дівчина, — каже 70-річний Боббі. — Я неодружений, рідко бачу оголену жінку. А тут така нагода.
Свою подорож Стівен і Мелані почали 16 червня 2006 р. 1406 км планували подолати приблизно за два місяці, при цьому продемонструвати, що нема чого соромитися свого оголеного тіла.
Проте похід трохи затягнувся, адже не всі нормально поставилися до голих диваків. За весь час подорожі Стівена арештовували дев’ять! разів, його подругу — п’ять.
— Раніше в мене не було проблем із законом, тому спочатку в камері було страшно, — згадує Мелані.
Правда, до пари не завжди ставилися вороже, часто їх приймали доволі гостинно.
— Люди пускали нас переночувати, годували, пригощали віскі, — розповідає Стівен. Проте надмірна увага його іноді дратувала.
Коли мандрівники дісталися фінішу, першими їх словами були: “Швидше, вдягаймося”. Витримати холодні зимові вітри було справді нелегко.
Наостанок Стівен Коф заявив, що планує щороку повторювати свої походи. Мелані теж не проти — але тільки в теплу пору року.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *