Найкрутіший студентський гуртожиток

Назвати цю красу «гуртожитком» – язик не повертається. Знаходиться це гуртожиток у містечку Орестад – у новому районі Копенгагена, Данія. Офіційна назва – Студентське містечко Тіетген. Це своєрідна кругла житлова будівля з двором доволі таки значних розмірів. Будівлю булло збудовано в 2006 році. Вона має сім поверхів, на яких знаходяться 360 кімнат, що займають загальну площу в 26800 м кв. Кругла форма будівлі – символ рівності і єдності.
У внутрішньому дворі гуртожитку видно житлові приміщення, кухні, які неначе зависають у повітрі. Вікна всіх 360 кімнат виходять назовні й у внутрішній дворик будівлі. Кухня відіграє важливу роль у гуртожитку. Всього в будівлі 30 просторих кухонь – по одній на кожні 12 кімнат. У кожній кухні є 4 холодильники, 2 плити й усі необхідні прилади для приготування їжі. У кухнях також є їдальні з кольоровими стільцями.
Кімната з однією спальнею займає площу в 26-33 кв.м. У будівлі також є 30 кімнат з двома спальнями (для парочок і студентів, яким потрібно додатковий простір) площею 45 кв.м. Всі кімнати мають схоже планування – найширша стіна – крайня.
У всіх кімнат є частина з великим вікном, яке виходить на балкон або веранду. Також є власна ванна і туалет з підлогою з підігрівом, і душем. Для кожного блоку виділена також загальна кімната, де можуть збиратися всі жителі блоку, та й гуртожитку в цілому.
Гуртожиток отримав безліч нагород, у тому числі як краще будівля для студентів!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *