Порохова вежа у Празі – одне з найвідвідуваних туристами місць у Чехії

З кожним роком гостинна Чехія все більше заманює туристів зі всього світу своїми дивними й унікальними спорудами, більшість із яких належать ще до цікавого і величного готичному стилю. Яскравим прикладом таких будівель можна вважати Порохову вежу у Празі.
prague_powder_tower6

prague_powder_tower5Будівництво пам’ятки почалося в 1475 році, саме в цей час було закладено перший камінь. Спочатку зовнішні будівлч мала зовсім інший вигляд, лише обриси вежі збігаються з її нинішнім виглядом. Вежу було побудовано як одні з тринадцяти воріт, які відкривали прохід уСтаре місто. Але задуманим планам не судилося збутися. Дуже довго вежа залишалася в недобудованому стані, і лише згодом, через певний час її перетворили на Порохову вежу.
У 1878 році почалася реконструкція вежі після нанесення їй найсильнішого шкоди в роки війни з прусською армією. Після реконструкції будівля набула остаточного вигляду. Який зберігся по теперішній час.
Сьогодні Порохова вежа у Празі є одним з найбільш відвідуваних туристами місць у Чехії. Вежа затишно розташувалася на одній з головних вулиць Праги – Площі Республіки. Неподалік від Порохової вежі височить Громадська будівля. Всередині будівлі функціонує музей обладунків.prague_powder_tower2
prague_powder_tower3Особливості порохової вежі:
• її висота становить 65 м;
• на висоті 44 метри розташований оглядовий майданчик, до яких ведуть гвинтові сходи, які налічують 186 сходинок;
• усередині вежі розташований музей обладунків та фотовиставка.prague_powder_tower4

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *