Читати чи не читати: у яких країнах читають найбільше

Зараз у нас час модно складати всякі там рейтинги. Ось, зокрема, й компанія NOP World, що займається маркетинговими дослідженнями, проаналізувала глобальні «медіа звички» людей, тобто скільки вони проводять часу біля екранів телевізорів, скільки слухають радіо, сидять за комп’ютерами і в Інтернеті (не пов’язано з роботою) і за читанням. chytaty_knygu1На підставі цих даних було складено рейтинг країн світу, у яких читають найбільше. Результати видалися доволі цікавими!
10 місце. В середньому жителі Гонконгу витрачають на читання по 6,7 год на тиждень.
Що цікаво, в середньому щотижня у всьому світі люди витрачають по 16,6 год на перегляд телевізора, по 8 на прослуховування радіо, по 6,5 – на читання і по 8,9 год за комп’ютерами і в Інтернеті (не пов’язано з роботою).chytaty_knygu29 місце. По 6,8 год за книгою щотижня проводять Жителі Саудівської Аравії та Угорщини.
8 місце. Жителі Швеції та Франції проводять за читанням в середньому по 6,9 год на тиждень.
7 місце. У Росії в середньому росіяни читають по 7,1 год на тиждень. Це високий показник, який перевищує середнє глобальне значення в 6,5 год. chytaty_knygu3Що цікаво, за комп’ютерами та в Інтернеті жителі Росії в середньому проводять по 8,9 год на тиждень (що збігається із середнім глобальним значенням), на перегляд телевізора витрачають 15 год, а на прослуховування радіо – 6,6 год.
6 місце. Чехія. У цій країні жителі проводять за читанням по 7,4 год на тиждень.5 місце. 7,5 год на тиждень зайняті читанням жителі Єгипту.chytaty_knygu54 місце. Філіппінці читають по 7,6 год на тиждень.
3 місце. Китай. Жителі Піднебесної проводять за книгою в середньому по 8 год на тиждень.
2 місце. Жителі Таїланду на читання витрачають 9,4 год на тиждень.
1 місце. Найбільш читаючою країною світу є це Індія. У середньому її жителі проводять за книгами по 10,7 год на тиждень.chytaty_knygu6

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *