Як у Стародавньому Римі повії чинили з дітьми після народження

Нещодавно група археологів натрапила на різні давньоримські споруди. Серед ших було віднайдено і лупанарій, це було місце, в якому проживали тогочасні повії. Однак, найбільше фахівців вразило кладовище з масовим похованням немовлят, знайдене неподалік від лупанарію.
Після того, як археологи ретельно проаналізували всю інформацію, вони дійшли висновку, що це не що інше, як поховання немовлят служительок борделю, для яких убивство своїх дітей було звичайною справою, що допомагало їм утримуватися у своїй професії. Смерть з природних причин фахівці відразу виключили, оскільки в такому випадку діти були б різного віку, а знайдені останки всіх малюків говорять про те, що їх було вбито відразу після народження.
У страшній братській могилі було виявлено приблизно 100 скелетів дітей обох статей. Деякі з них мали однакові генетичні каліцтва, що говорить про наявність між ними родинних зв’язків.rym_povii Отже, подібна тактика була рутиною, звичайною діяльністю. Подібну знахідку було виявлено і в Ізраїлі. У 1988 році археологи теж знайшли більше 100 скелетів немовлят у братській могилі в районі каналізації терм Стародавнього Риму.
Варто сказати, що подібна практика була вкрай поширена в Стародавньому Римі, заборонили її тільки в IV ст. н. е. із запровадженням християнства.
У Стародавньому Римі проституція вважалася звичайною професією. Жриць кохання не покривали ганьбою і презирством, тому їм не потрібно було приховувати свій статус. Вони вільно розгулювали містом, пропонуючи свої послуги, а щоб вирізнятися з натовпу, повії носили взуття на високих підборах. Більше ніхто підборів не носив, щоб не вводити охочих купити секс в оману.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *